Esports

30/juny/2018: 1r TORNEIG 3×3 BÀSQUET FEMENÍ Joviat
Per a més informació: Jordi Subirana | T. 609 94 47 78 | tresxtresfemenijoviat@gmail.com

PREUS:
· 40 €/equip amb samarreta oficial
· 56 €/equip amb samarreta oficial i dinar (2 plats, aigua, pa i postres)

INSCRIPCIONS:
1r. Emplenar el formulari d’inscripció
2n. Ingrés al compte BBVA: ES52 0182 8618 9202 0029 9034, indicant el nom de l’equip
3r. La inscripció serà confirmada per email

INSCRIPCIÓ al 1r TORNEIG 3×3 BÀSQUET FEMENÍ 30/juny/2018:

Telèfon*
Adreça electrònica*













Nom del jugador/a
Data de naixement
Talla samarreta

En compliment del REGLAMENT (UE) 2016/679 DEL PARLAMENT EUROPEU I DEL CONSELL de 27 d’abril de 2016 relatiu a la protecció de dades personals, us informem que Fundació Joviat és el responsable del tractament de les dades entrades en aquest formulari i que en aquest cas particular també es cediran a Jordi Solà Giranés amb NIF 39357086H i domicili al carrer Major, 109 3-3 de Manresa per tal de gestionar-ne les inscripcions i organitzar l'event. Aquesta cessió de dades finalitzarà el 30 de juny de 2018, data en que seran eliminades.

* Camps obligatoris


Els esports de la secció esportiva de Joviat són aquests:

PRE-MINI FEMENÍ (Joviat)
Entrenadors: Xavier Sisa i Ariadna Romeu
1. Clàudia Colom
2. Noa Costa
3. Noa Paré
4. Lídia Mellado
5. Paula Merchante
6. Núria Gutiérrez
7. Mariona Rosell
8. Clàudia Parés
9. Martina Setvalls
10. Ivett Muñoz
11. Gemma Pich
12. Natàlia Soler
13. Clàudia Martínez

MINI FEMENÍ A (Joviat A)
Entrenadors: Gerard Canudas,  Júlia Albàs i Martina Sotos (suport)
1. Berta Morales
2. Berta Quintín
3. Martina Pérez
4. Ona Basullas
5. Helena Muñoz
6. Núria Masdemont
7. Laia Jo
8. Ariadna Muñoz
9. Laia Valdés

MINI FEMENÍ 1 (Joviat 1)
Entrenadors: Alba Maldonado, Jordina González i Andrea Salas (suport)
1. Júlia Plana
2. Eva Álvarez
3. Laia Puig
4. Marina Balaguer
5. Martina Santasusana
6. Irene Pínzolas
7. Júlia Clavero
8. Laia Pla
9. Júlia Álvarez
10. Núria Puigdengolas

MINI FEMENÍ B (Joviat B)
Entrenadors: Xavier Sisa, Núria Plans (suport) i Arnau Closes
1. Vinyet Rossell
2. Martina Plana
3. Lia Berengueras
4. Maria Martínez
5. Jana Lardín
6. Leire Riu
7. Jana Cardona
8. Marta Barberan
9. Abril Isanta
10. Carla Romero
11. Andrea Rodríguez

PRE-MINI MASCULÍ (Joviat-Salle)
Entrenadors: Marc Font i Anna Gamisans
1. Dan Clotet
2. Marc Lladó
3. Roger Donat
4. Nil Espallargues
5. Roger Álvarez
6. Hug Basullas
7. Martí Morera
8. Jan Masqué
9. Daniel Araque
10. Marc Giménez
11. Artur Plana
12. Marçal Piqué

MINI MASCULÍ (Joviat-Salle)
Entrenadors: Josep Serentill i Roger Serentill (suport)
1. Àlex García
2. Marc Raya
3. Marc Donat
4. Gerard Panosa
5. Iu Basullas
6. Adrià Vallejo
7. Joan Serra
8. Iván Gutiérrez
9. Pol Villalonga
10. Oriol Marsinyac
11. Ferran Solà
12. Guillem Puig

PRE-INFANTIL FEMENÍ A (Joviat A)
Entrenadors: Gerard Canudas, Dídac Alsina i Tània Megías (suport)
1. Laia Albàs
2. Marta Rosanas
3. Marta Fargas
4. María Vizcaíno
5. Emma Altimiras
6. Aina Albàs
7. Berta Junyent
8. Isona Sánchez
9. Núria Masqué
10. Aina Rebordosa

PRE-INFANTIL FEMENÍ B (Joviat B)
Entrenadors: Paula Bayón, Marta Rodríguez i Clàudia García (suport)
1. Blanca Deola
2. Abril Vilarasau
3. Marta Cano
4. Marta Torrallardona
5. Laura Castellana
6. Alba Arnau
7. Judith Portella
8. Berta Sanjuan
9. Mariona Abadal
10. Cristina Solà

PRE-INFANTIL FEMENÍ C (Joviat C)
Entrenadors: Marc Gallardo i Gerard Orriols
1. Iris Vilà
2. Mireia Ariño
3. Martina Castelló
4. Ariadna Castelló
5. Mireia Estruch
6. Sara Márquez
7. Queralt Segura
8. Quima Cardona
9. Berta Morera
10. Júlia Álvarez
11. Alba Pujol
12. Gemma Travé

INFATIL FEMENÍ A (Joviat A)
Entrenadors: Mariano Martos i Clàudia Córdoba
1. Marta Espinal
2. Anna Fornells
3. Maria López
4. Marta Serrano
5. Júlia Bergas
6. Núria Búdia
7. Abril Rua
8. Noa Bravo
9. Ares Ribera
10. Alba Cunill
11. Aina Bergadà
12. Marta Muñoz

INFANTIL FEMENÍ B (Joviat B)
Entrenadors: Pol Pérez i Anna Asensio
1. Mar Vilalta
2. Laura Subirana
3. Mònica Reverter
4. Laura Serra
5. Laia Huix
6. Aran Sanclimens
7. Gina Gutiérrez
8. Judit Gonfaus
9. Martina Berenguer
10. Mònica De Visa
11. Clàudia Grané

CADET FEMENÍ B (Joviat B)
Entrenadores: Anna Asensio i Aina Bruch
1. Marina Montes
2. Natàlia Argelaguer
3. Emma Fontanet
4. Aina Iglesias
5. Mònica Batlle
6. Laura Crespiera
7. Carla Roberto
8. Núria Cardona
9. Aida Cabanes
10. Adriana Cojocaru
11. Júlia Badia

CADET FEMENÍ A (Joviat A)
Entrenador: Marc Font
1. Núria Plans
2. Andrea Salas
3. Martina Sotos
4. Núria Cunill
5. Andrea Marín
6. Meritxell Alier
7. Clàudia García
8. Júlia Villaró

CADET FEMENÍ 1 (Joviat 1)
Entrenadors: Pep Piqueras i Adrià Guitart
1. Laia Rovira
2. Maria Puell
3. Laia Marazuela
4. Júlia Valls
5. Núria Subirana
6. Maria Caro
7. Berta Naspler
8. Sheila Rodríguez
9. Isis Baraldés
10. Sara García
11. Aina Cardona

CADET FEMENÍ 2  (Joviat 2)
Entrenadores: Laura Valls i Clara Bisbal
1. Mireia Safont
2. Berta Álvarez
3. Júlia García
4. Queralt Flotats
5. Llum Pínzolas
6. Amàlia Altimiras
7. Clàudia Vilanova
8. Mireia Colom
9. Anna Clavel
10. Renata Payges

JÚNIOR FEMENÍ A (Joviat A)
Entrenadors: Gerard Barbé i Joan Blázquez (Del)
1. Sira Beltran
2. Núria Beltran
3. Clàudia Vila
4. Marta Clotet
5. Maria Subirana
6. Mar Martí
7. Aina Puigdellívol
8. Carlota Colell
9. Clàudia Córdoba

JÚNIOR FEMENÍ B (Joviat B)
Entrenador: Adrià Guitart
1. Jordina González
2. Abril Vicente
3. Alba Vilanova
4. Mireia Sanahuja
5. Júlia Macià
6. Lídia Monfort
7. Gina Gonfaus

JÚNIOR FEMENÍ 1 (Joviat 1)
Entrenador: Marc Font
1. Júlia Albàs
2. Carla Pons
3. Clàudia Cànovas
4. Júlia Brescolí
5. Tània Megías
6. Gal.La Vila
7. Clàudia Fornell

SÈNIOR FEMENÍ
Entrenadors: Gerard Barbé i Clàudia Jorge
1. Maria Vila
2. Aina Martí
3. Carla Romeu
4. Mònica Estany
5. Queralt Ribera
6. Anna Bargalló
7. Marta Rodríguez
8. Nawel Salgues
9. Camilla Frommelt
10. Paula Bayón

PREBENJAMÍ EP1
Entrenadors: Marcos Nieto i Carles Codina
1. Àlex Pérez
2. Adrià García
3. Jun Chi Lin
4. Olga Iglesias
5. Mathieu Mejía
6. Oriol Najar
7. Àlex Millán
8. Marc Esquerda
9. Àlex Gutiérrez
10. Esteve Peña
11. Arnau Fonts

PREBENJAMÍ EP2
Entrenadors: Raül Saez i Isidre Marsinyac
1. Gerard Torras
2. Jan Santasusana
3. Julio Adrià Claudio
4. Pau Matabosch
5. Joan Casas
6. Kim Marsinyac
7. Aleix Esgueva
8. Pau Plans
9. Marc López
10. Martí Sellés
11. Joan Sala
12. Stanis Llurdés
13. Oriol Martínez
14. Eloi Pujol
15. Martí Batlle

BENJAMÍ EP3-EP4
Entrenadors: Aleix Dalmau
1. Martí Morera
2. Nil Espallargues
3. Oriol Pelegrín
4. Edgar Vázquez
5. Pol Torres
6. Marc Arboix
7. Ignasi García
8. Marc Martínez
9. Oriol Valls
10. Thiago Fiorino
11. Heikki Coz
12. Isaac Bacariza
13. Adrià Dedeu
14. Gil Coll

CADETS FEDERATS ESO3-ESO4
Entrenadors: Adrià Maldonado i Aleix Torra
1. Pau Marín
2. Arnau Álvarez
3. Màrius Viñas
4. Marc Ribera
5. Arnau Coll
6. Oriol Ferrer
7. Marc Salarich
8. Ferran Arevalo
9. Josep Junquera
10. Arnau Molina

JUVENILS FEDERATS
Entrenadors: Aleix Torra i Adrià Maldonado
1. Daniel Méndez
2. Adrià Boldú
3. Roger Corrons
4. Gerard Vilanova
5. Esteve Amargant
6. Marc Salazar
7. Aleix Ferrer
8. Joan Comellas
9. Marc Safont
10. Arnau Hita
11. Arnau Palau

Monitors: Jordi Lladó i Marc Oliveras

Jugadors:
1. Martí Batlle
2. Dan Clotet
3. Èric Iborra
4. Oriol Pelegrín
5. Arnau Pons
6. Marçal Pons
7. Jeremías Rodríguez
8. Jan Santasusana
9. Edgar Vázquez