EQUIP HUMÀ Llar d'Infants, Parvulari, Primària, ESO i Batxillerat

Nom i cognoms Càrrec  correu electrònic
JOSEP VILASECA ATSET Fundador i President del Patronat  fundador
JORDI VILASECA BRUGUERAS Vicepresident de la Fundació i Director Pedagògic jvilaseca
JOSEP CODINA CONTRERAS Director General  jcodina  
JAUME SENSAT BORRÀS Millora Contínua i Innovació  jsensat  
GEMMA GUERRA GROS Directora ensenyaments obligatoris gguerra  
SERGI CERCÓS GALLEGO Director Formació Professional Integrada scercos  
LLANOS MARTÍNEZ NAVARRO Gestió d’equips i persones rrhh  
CONSOL PUJOL MARTÍNEZ Gerència cpujol  

Coordinació: Sandra Lanza Pujol

EI0A: Sandra Lanza Pujol
EI0B: M. Carme Garzón Suárez
EI1A: Carla Vilaseca Meléndez
EI1B: Noemí Cañete Guerrero
EI2A: Carme Rodríguez Valverde
EI2B: Aida  Roqueta Blanco

ENGLISH: Jèssica Rivero Prat
ATELIER: Laura Bassols Santamaria
PSICOMOTRICITAT: Noemí Cañete Guerrero
ATENCIÓ A LA DIVERSITAT: Rosario Muñoz Maeso

Coordinació: Roser Juncadella Quadrench

EI3A: Carlota Mominó Mendoza (Eunice Zambrana Navarro)
EI3B: Begonya Sànchez Martínez
EI3C: Sònia de los Reyes Rodríguez
EI4A: Mònica Redó Pallisé
EI4B: Sílvia Moncunill Closa
EI4C: Vanessa Buenache Catalan
EI5A: Mercè Munuera Gonzàlez
EI5B: Carme Olmo Avilés
EI5C: Anna Gol Arias

ENGLISH: Jèssica Rivero, Núria Alsina Serra i Carlota Burgueño Torres
MUSIC IN ENGLISH: Núria Alsina Serra
ATELIER: Judit Torrentó Barrera (Cristina Riera Cot)
PSICOMOTRICITAT: Maria Tudela Sangüesa
ZELADORA: Montse Porcel Requena
ATENCIÓ A LA DIVERSITAT: Roser Juncadella Quadrench

Coordinació: Mònica Bargalló Parra i Rosa Vilaseca Brugueras

EP1A: Núria Corral Bellido
EP1B: Paquita Marín Martín
EP1C: Dolors Lacruz Bonet
EP2A: Gemma Trias Santasusana
EP2B: Josep M. Riera Caballol
EP2C:  M. Alba Capsada Coll
EP3A:  Maria Samà Chamorro (Ferran Pou Alsius)
EP3B:  Ester Ferrer Hosta
EP3C:  Imma Fernández Qui
EP4A:  Alba Maldonado Sanjuan
EP4B:  M. Jesús Segura Gaona
EP4C:  Clara Serra Vila
EP5A:  Pilar Arnaus Guiteras
EP5B:  Josep Serentill Aubets
EP5C:  Neus Fernàndez Martín
EP6A:  Eduard Berrocal Sevilla
EP6B:  Mercè Tristany Prat
EP6C:  Núria Carrera Riba

ANGLÈS: Eulàlia Arnau Arumí, Mònica Bargalló Parra, Carlota Burgueño Torres, Anna Molins Solé i Marta Puente Villareal

CASTELLÀ: Carme Grau Vergés, Núria Maldonado Plaza i Carmen Pelegrín Cardiel

EDUCACIÓ ARTÍSTICA (MÚSICA I PLÀSTICA): Marta  Ballber Pons, Lluïsa Cruz Garriga, Maria Mas Sarró i Nina Terradellas Veganzones

EDUCACIÓ FÍSICA: Gerard Barbé Clotet i Jordi Teixidó Pellejero

EDUCACIÓ EMOCIONAL: Rosa Vilaseca Brugueras

EDUCACIÓ ESPECIAL: Laura Vendrell Colilles

SUPORT: Montse Camins Lladó

ZELADORA: Montse Porcel Requena

Coordinació: Neus Serrano Jiménez

TUTORIES 1r d’ESO
· ESO 1A: Virgínia Palomo Merchant
· ESO 1B: Cristina Garcia Roldán
· ESO 1C: Maria Pascual Lladó
· ESO 1D: M. Àngels Ribera Peñarroya

Tutors individuals:
· Virgínia Palomo Merchant
· Cristina Garcia Roldal
· Maria Pascual Lladó
· M. Àngels Ribera Peñarroya
· Isaac Burgos Closa
· Míriam Alés Vidal

TUTORIES 2n d’ESO
· ESO 2A: Ester Serra Font
· ESO 2B: Marta Torrentó Barrera
· ESO 2C: Joel Basullas Berenguer
· ESO 2D: Josep Piñol Villena

TUTORIES 3r d’ESO
· ESO 3A: M. Mar Orriols
· ESO 3B: Montse Mas Bonastre
· ESO 3C: Marta Heredia Almasqué
· ESO 3D: Carme Vila Verdú

TUTORIES 4t d’ESO
· ESO 4A: Eugènia Pagan Esquius
· ESO 4B: Emma Singla Peña
· ESO 4C: Manoli Puiggrós Sánchez
· ESO 4D: Montse Masip Poquet

ÀREA D’EXPERIMENTALS:
· Carme Vila Verdú
· Marta Heredia Almasqué
· Emma Singla Peña
· Cristina García Roldan
· Josep Piñol Villena
· M. Àngels Ribera Peñarroya
· Neus Serrano Jiménez
· Salvador Plans Maestra
· Joel Basullas Berenguer

ÀREA DE LLENGÜES:
· Eugènia Pagan Esquius
· Isabel Solano Armingau
· Manoli Puiggrós Sánchez
· Montse Mas Bonastre
· Virgínia Palomo Merchant
· Farah Gayà Martínez

ÀREA LLENGÜES ESTRANGERES:
· Lídia Llopart Margenet
· Montserrat Masip Poquet
· Maria Pascual Lladó
· Skaiste Grutzinskyte
· Joel Basullas Berenguer
· Marta Heredia Almasqué
· Ester Serra Font

ÀREA DE SOCIALS:
· Montserrat Rovira Bach
· Marta Torrentó Barrera
· M. del Mar Orriols Padrós

ÀREA ARTÍSTICA:
· Salvador Plans Maestra
· Míriam Alés Vidal

EDUCACIÓ FÍSICA:
· Albert Bonvehí Torras
· Jessica Berengueras Jiménez
· Isaac Burgos Closa
· Oriol Dalmau
· Ferran Badia Teixidó

EDUCACIÓ EMOCIONAL: Jordi Vilaseca Brugueras

COMISSIÓ D’ATENCIÓ A LA DIVERSITAT:
· Montserrat Vilaseca Brugueras
· M. Àngels Ribera Peñarroya

COORDINACIÓ:  Xènia Garrofé

CAPS D’ÀREA:
· CIÈNCIES FÍSIQUES: Xavier Vinyals
· CIÈNCIES SOCIALS: Montserrat Rovira
· IDIOMES: Núria Purtí
· LLENGÜES: Glória Romero

TUTORIES:
· BTLH1E: Xavier Vinyals
· BTLH1H – BTLH1C: Gloria Díaz
· BTLT1S – BTLT1T: Esther Escribano
· BTLH2H – BTLT2T: Gloria Romero
· BTLT2S: Josep Santacreu
· BTLH2C – BTLH2E:  Miquel Caelles

Estem actualitzant el contingut, en breu trobareu la informació actualitzada. Disculpeu les molèsties.